Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaNorth Moravia-SilesiaTřeboň RegionUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN

skočit na navigaci | skočit na obsah


not logged in
Login
language select: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Telč.
fotografie: previous | next

nahoru ^


Telč - Events calendar

Recommended events

(Kašpárci celého světa)

(Kašpárci celého světa)

Thursday 11/22/2017  - Monday 1/7/2018

Municipal Gallery Fire Station (Telč)

(Mikulášské setkání)

Friday 12/1/2017 12:00 - 12/1/2017

náměstí Zachariáše z Hradce (Telč)

(Adventní jarmark Sdílení)

(Adventní jarmark Sdílení)

Saturday 12/2/2017 12:00 - 12/2/2017

Telč - chateau (Telč)

(Živý betlém)

Saturday 12/16/2016
Sunday 12/17/2016
Saturday 12/16/2017 16:00
Saturday 12/16/2017 17:15
Sunday 12/17/2017 13:00
Sunday 12/17/2017 14:00

Telč - chateau (Telč)

Event search

(Výstava z filmu Pyšná princezna)

Saturday 3/31/2017  - Sunday 12/30/2017

Telč - chateau (Telč)

(Krása ornamentu)

(Krása ornamentu)

Friday 11/2/2017  - Wednesday 2/27/2018

Centre of Masaryk university (Telč)

(Kašpárci celého světa)

(Kašpárci celého světa)

Thursday 11/22/2017  - Monday 1/7/2018

Municipal Gallery Fire Station (Telč)

(Zimní škola Telč 2017)

Thursday 11/22/2017  - Friday 12/21/2017

(Telč)

(Novoročenky ze sbírky Heleny Benešové)

(Novoročenky ze sbírky Heleny Benešové)

Monday 11/26/2017  - Sunday 1/6/2018

Radnice (Telč)

(Knižní miniveletrh publikací o Telči a okolí)

(Knižní miniveletrh publikací o Telči a okolí)

Friday 11/30/2017  - Sunday 12/30/2017

Radnice (Telč)

(Vánoce s telčským betlémem)

(Vánoce s telčským betlémem)

Saturday 12/1/2017  - Sunday 12/30/2017

Telč - museum (Telč)

(Vánoční turnaj žáků ve stolním tenise)

Tuesday 12/19/2017 14:00

Sokol House (Telč)

(Adventní rozjímání se Swing triem)

Tuesday 12/19/2017 17:00 - 12/19/2017

At the Duchess Hotel (Telč)

(Vánoční krasobruslení)

Monday 12/18/2017 12:30 - 12/18/2017
Wednesday 12/20/2017 12:45 - 12/20/2017

Ice stadium (Telč)

(Vánoční koncert žáků ZUŠ Telč)

Thursday 12/21/2017 16:00

(Telč)

(Vánoční koncert TELČísel)

(Vánoční koncert TELČísel)

Friday 12/22/2017 16:00

Panský dvůr Tourist and Information Centre (Telč)

(Štědrý den na zámku)

Sunday 12/24/2017 12:00 - 12/24/2017

Telč - chateau (Telč)

(Pěvecký sbor Santini)

Sunday 12/24/2017 13:00

Telč Senior's Home (Telč)

(Zpěv při půlnoční mši svaté)

Sunday 12/24/2017 22:00

Church of St. Jacob the Elder (Telč)

(Varhany nad Betlémem)

Monday 12/25/2016  - Saturday 12/30/2016
Tuesday 12/25/2017  - Sunday 12/30/2017

Church of the Holy Name of Jesus (Telč)

(Vánoční turnaj v halové kopané)

Tuesday 12/26/2017 7:00

Sokol House (Telč)

(Vánoční prázdniny v Telči - Nezmaři)

(Vánoční prázdniny v Telči - Nezmaři)

Wednesday 12/27/2017 17:00

Telč - chateau (Telč)

(Špunti v pohybu)

Thursday 12/28/2017 14:00

Sokol House (Telč)

(Vánoční prázdniny v Telči - Honza Hrubý, Andrea Hrubá a Sean Barry a Jarret)

(Vánoční prázdniny v Telči - Honza Hrubý, Andrea Hrubá a Sean Barry a Jarret)

Thursday 12/28/2017 17:00

Telč - chateau (Telč)

(Vánoční prázdniny v Telči - Žalman a spol.)

(Vánoční prázdniny v Telči - Žalman a spol.)

Friday 12/29/2017 17:00

Telč - chateau (Telč)

(O přeborníka města Telče ve stolním tenise)

Friday 12/29/2017 12:00
Saturday 12/30/2017 12:00

Sokol House (Telč)

(Srdíčko pro Afriku)

(Srdíčko pro Afriku)

Saturday 12/30/2017 15:00

Church of the Holy Name of Jesus (Telč)

(Vánoční prázdniny v Telči - Funny Fellows)

(Vánoční prázdniny v Telči - Funny Fellows)

Saturday 12/30/2017 17:00

Telč - chateau (Telč)

(Silvestrovský výstup na Javořici)

Sunday 12/30/2017

Telč

(Vánoční koncert Santini Telč)

(Vánoční koncert Santini Telč)

Monday 1/1/2018 14:00

Church of the Holy Name of Jesus (Telč)

(Novoroční přípitek a ohňostroj)

(Novoroční přípitek a ohňostroj)

Monday 1/1/2018 15:30

náměstí Zachariáše z Hradce (Telč)

(Tříkrálová sbírka)

Friday 1/4/2018  - Sunday 1/6/2018

Telč

(Rozloučení s vánočním časem)

Sunday 1/7/2018 14:00

Church of the Holy Name of Jesus (Telč)

(Léto s dámou)

(Léto s dámou)

Saturday 1/13/2018 18:00

Panský dvůr Tourist and Information Centre (Telč)

(Ples města Telče a Mikroregionu Telčsko)

Friday 1/25/2018

Sokol House (Telč)

(Masopust)

Saturday 2/9/2018

náměstí Zachariáše z Hradce (Telč)

(Deskový statek)

(Deskový statek)

Saturday 2/17/2018 18:00

Panský dvůr Tourist and Information Centre (Telč)

(Výstava modelů Jiřího Marka)

Sunday 2/17/2018  - Saturday 2/23/2018

Senior's club (Telč)

(Uvolněné zakázání)

(Uvolněné zakázání)

Saturday 3/17/2018 18:00

Panský dvůr Tourist and Information Centre (Telč)

(Třetí světová láska)

(Třetí světová láska)

Saturday 4/21/2018 17:00

Panský dvůr Tourist and Information Centre (Telč)

Searched records: 36

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 743 times