Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaNorth Moravia-SilesiaTřeboň RegionUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN

skočit na navigaci | skočit na obsah


not logged in
Login
language select: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Telč.
fotografie: previous | next

nahoru ^


Telč - Events calendar

Recommended events

(Uspávání broučků)

Sunday 10/29/2017 14:30

Telč

(Vysočinou k Telči 2017)

Saturday 11/4/2017 5:00 - 11/4/2017

Telč

Event search

(Dráteníkův rok)

Saturday 3/31/2017  - Tuesday 10/30/2017

Telč - museum (Telč)

(Výstava z filmu Pyšná princezna)

Saturday 3/31/2017  - Sunday 12/30/2017

Telč - chateau (Telč)

(Výtvarný plenér U3V)

(Výtvarný plenér U3V)

Monday 10/1/2017  - Tuesday 10/30/2017

Radnice (Telč)

(Podzimní výstava zahrádkářů)

Friday 10/20/2017 12:00 - 10/20/2017
Saturday 10/21/2017 6:00 - 10/21/2017
Sunday 10/22/2017 6:00 - 10/22/2017

Telč

(O cestě zemí Inků)

Sunday 10/22/2017 16:00

Orlovna (Telč)

(Splněný sen aneb Jambo, Karibu Kenya)

(Splněný sen aneb Jambo, Karibu Kenya)

Monday 10/23/2017 15:00

Centre of Masaryk university (Telč)

(Kytarový koncert)

(Kytarový koncert)

Tuesday 10/24/2017 17:00

National Heritage Institute - Regional Office in Telc (Telč)

(Nablízko - Cesta do záhu(d)by)

(Nablízko - Cesta do záhu(d)by)

Tuesday 10/24/2017 17:00

Panský dvůr Tourist and Information Centre (Telč)

(Stopy polských rodů v ČR)

(Stopy polských rodů v ČR)

Wednesday 10/24/2017  - Thursday 10/25/2017

Panský dvůr Tourist and Information Centre (Telč)

(Ceny a Uznání města Telče za rok 2017)

(Ceny a Uznání města Telče za rok 2017)

Wednesday 10/25/2017 15:00

Telč - chateau (Telč)

(Výlov Staroměstského rybníka)

(Výlov Staroměstského rybníka)

Saturday 10/28/2017 6:00 - 10/28/2017

Telč

(Farmářské trhy)

Saturday 4/30/2016 7:00 - 4/30/2016
Saturday 5/28/2016 7:00 - 5/28/2016
Saturday 6/18/2016 7:00 - 6/18/2016
Saturday 7/23/2016 7:00 - 7/23/2016
Saturday 8/27/2016 7:00 - 8/27/2016
Saturday 9/10/2016 7:00 - 9/10/2016
Saturday 10/8/2016 7:00 - 10/8/2016
Friday 10/28/2016 7:00 - 10/28/2016
Saturday 4/29/2017 7:00 - 4/29/2017
Saturday 5/27/2017 7:00 - 5/27/2017
Saturday 6/17/2017 7:00 - 6/17/2017
Saturday 7/22/2017 7:00 - 7/22/2017
Saturday 8/26/2017 7:00 - 8/26/2017
Saturday 9/9/2017 7:00 - 9/9/2017
Saturday 10/14/2017 7:00 - 10/14/2017
Saturday 10/28/2017 7:00 - 10/28/2017

náměstí Zachariáše z Hradce (Telč)

(Uspávání broučků)

Sunday 10/29/2017 14:30

Telč

(Nový Zéland - dva roky v zemi Aotearoa)

(Nový Zéland - dva roky v zemi Aotearoa)

Tuesday 10/31/2017 16:30

Radnice (Telč)

(Výstava poštovních známek a poštovní historie)

(Výstava poštovních známek a poštovní historie)

Thursday 11/1/2017  - Sunday 11/25/2017

Radnice (Telč)

(Jak být dobrým rodičem II.)

(Jak být dobrým rodičem II.)

Monday 10/16/2017 14:00 - 10/16/2017
Monday 10/23/2017 14:00 - 10/23/2017
Thursday 11/2/2017 15:00 - 11/2/2017

Panský dvůr Tourist and Information Centre (Telč)

(Krása ornamentu)

(Krása ornamentu)

Friday 11/2/2017  - Wednesday 2/27/2018

Centre of Masaryk university (Telč)

(Ideální podoba řádového domu)

(Ideální podoba řádového domu)

Thursday 11/2/2017 16:40
Friday 11/3/2017 8:45

National Heritage Institute - Regional Office in Telc (Telč)

(Vysočinou k Telči 2017)

Saturday 11/4/2017 5:00 - 11/4/2017

Telč

(Taneční večery salsy)

Saturday 10/14/2017 18:00 - 10/14/2017
Saturday 10/21/2017 18:00 - 10/21/2017
Saturday 11/4/2017 19:00 - 11/4/2017

Orlovna (Telč)

(Cestou Jana Hvězdy z Vícemilic 2017)

Sunday 11/5/2017 5:30

Telč

(Moderní technologie a kulturní dědictví CET)

Wednesday 11/8/2017 14:00

Telč

(Smrt TGM a jeho kult)

(Smrt TGM a jeho kult)

Wednesday 11/8/2017 17:00

Centre of Masaryk university (Telč)

(Koncert Jaromíra Zámečníka)

Thursday 11/9/2017 18:00

National Heritage Institute - Regional Office in Telc (Telč)

(Poker bez esa)

(Poker bez esa)

Saturday 11/11/2017 18:00

Panský dvůr Tourist and Information Centre (Telč)

(Jižní Indie - knihovny palmových listů)

(Jižní Indie - knihovny palmových listů)

Tuesday 11/14/2017 16:00

Radnice (Telč)

(Cesty za poznáním)

(Cesty za poznáním)

Wednesday 11/15/2017 16:00

Centre of Masaryk university (Telč)

(Adventní setkání)

Wednesday 11/22/2017 14:00

Centre of Masaryk university (Telč)

(Měsíc v Jihovýchodní Asii)

(Měsíc v Jihovýchodní Asii)

Saturday 11/25/2017 15:00

Centre of Masaryk university (Telč)

(Mikulášská výstava perníčků)

Sunday 11/25/2017  - Wednesday 11/28/2017

Senior's club (Telč)

(Blízký Východ, Turecko a Evropa)

Monday 11/27/2017 16:00

Radnice (Telč)

(Adventní tvoření v knihovně)

Monday 11/27/2017 16:30
Tuesday 11/28/2017 12:00

(Telč)

(Mikuláš v Telči)

Friday 12/1/2017 12:00 - 12/1/2017

náměstí Zachariáše z Hradce (Telč)

(Adventní jarmark Sdílení)

Saturday 12/2/2017 12:00 - 12/2/2017

Telč - chateau (Telč)

(1. adventní koncert - PS Santini Telč)

Sunday 12/3/2017 16:00

Church of the Holy Name of Jesus (Telč)

(2. adventní koncert)

Sunday 12/10/2017 16:00

Church of the Holy Name of Jesus (Telč)

(Betlémy)

Wednesday 12/13/2017 17:00

National Heritage Institute - Regional Office in Telc (Telč)

(Vánoční výstava zahrádkářů)

Friday 12/15/2017 13:00 - 12/15/2017
Saturday 12/16/2017 7:00 - 12/16/2017
Sunday 12/17/2017 7:00 - 12/17/2017

Telč

(Živý betlém)

Saturday 12/16/2016
Sunday 12/17/2016
Saturday 12/16/2017 16:00
Saturday 12/16/2017 17:15
Sunday 12/17/2017 13:00
Sunday 12/17/2017 14:00

Telč - chateau (Telč)

(3. adventní koncert)

Sunday 12/17/2017 16:00

Church of the Holy Name of Jesus (Telč)

(Pěvecký sbor Santini)

Sunday 12/24/2017 13:00

Telč Senior's Home (Telč)

(Silvestrovský výstup na Javořici)

Sunday 12/30/2017

Telč

(Vánoční koncert Santini Telč)

Monday 1/1/2018 14:00

Church of the Holy Name of Jesus (Telč)

(Novoroční přípitek a ohňostroj)

Monday 1/1/2018 15:30

náměstí Zachariáše z Hradce (Telč)

Searched records: 44

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 739 times