Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaNorth Moravia-SilesiaTřeboň RegionUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN

skočit na navigaci | skočit na obsah


not logged in
Login
language select: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Brno - Denisovy park.
fotografie: previous | next

nahoru ^


Brno - Events calendar

Calendar of events on official municipal web presentation New window.

Recommended events

(Stavba jako Brno)

Thursday 5/31/2017  - Sunday 12/30/2017

Špilberk - castle and museum (Brno)

(Lucie Bílá - Bílé vánoce 2017)

(Lucie Bílá - Bílé vánoce 2017)

Thursday 12/14/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

Event search

(Stavba jako Brno)

Thursday 5/31/2017  - Sunday 12/30/2017

Špilberk - castle and museum (Brno)

(Chvála sběratelství: 200 let služby moravské kultuře a vědě)

Saturday 9/8/2017  - Sunday 1/6/2018

Moravian Museum – Dietrichstein Palace (Brno)

(3 výstavy pro celou rodinu)

Saturday 9/15/2017  - Sunday 11/18/2017

Mitrovský Villa (Brno)

(Architekti brněnského kvarteta)

(Architekti brněnského kvarteta)

Friday 10/5/2017  - Sunday 12/30/2017

Löw-Beer Villa (Brno)

(Oddělení dějin literatury MZM)

Wednesday 11/7/2017  - Sunday 12/9/2017

Moravian Museum – Dietrichstein Palace (Brno)

(Výstava Veletrh Agritechnica)

(Výstava Veletrh Agritechnica)

Sunday 11/11/2017  - Wednesday 12/5/2017

Zetor Gallery (Brno)

(Bastlfest - festival kutilství)

(Bastlfest - festival kutilství)

Thursday 11/15/2017  - Saturday 11/17/2017

VIDA! Science Centre - Science amusement park (Brno)

(21. kongres nemocničních lékárníků)

Thursday 11/15/2017  - Saturday 11/17/2017

Brno

(Napoleon v Brně 2017)

Saturday 11/17/2017

Brno

(Kateřinská přehlídka ročníkových a přívlastkových vín)

Saturday 11/18/2017 12:00

(Brno)

(FC Zbrojovka Brno - FK Teplice)

Friday 8/29/2014 16:00
Saturday 8/13/2016 15:15
Saturday 11/18/2017 15:00

Stadion FC Zbrojovka Brno (Brno)

(Jana Boušková - Má vlast)

Saturday 11/18/2017 18:00

Convent of Merciful Brothers (Brno)

(Testament (USA) + Annihilator (CA) + Death Angel (USA))

Sunday 11/19/2017 17:00

Sono Centre (Brno)

(The bad plus)

Monday 11/20/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Adela Banášová a Richard Müller - Ona a on tour)

Tuesday 11/21/2017 18:00

Squash Radost (Brno)

(Kabát Turné 2017)

Tuesday 11/21/2017 19:00

Kajot Arena (Brno)

(The Ernie Watts (USA) Quartet)

Tuesday 11/21/2017 19:30 - 11/21/2017

Metro Music bar (Brno)

(Folk Team)

Wednesday 11/22/2017 18:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Clarinet Factory - Jazz & World Music)

(Clarinet Factory - Jazz & World Music)

Wednesday 11/22/2017 18:30

Meeting house (Brno)

(Michal Hrůza & Kapela Hrůzy)

Wednesday 11/22/2017 19:00

Squash Radost (Brno)

(Opuštěné ostrovy - Filharmonie Doma II)

(Opuštěné ostrovy - Filharmonie Doma II)

Thursday 11/22/2017  - Friday 11/23/2017

Meeting house (Brno)

(Modern Cosmology: From the Big Bang to the Future)

Thursday 11/23/2017 17:00

Brno Observatory and Planetarium (Brno)

(Apokalypsa 18 Years Anniversary)

(Apokalypsa 18 Years Anniversary)

Friday 11/23/2017

Laser Show Hall (Brno)

(Moravský vinařský podzim)

(Moravský vinařský podzim)

Friday 11/23/2017

Trade Fairs Brno - Brno Congress Centre (Brno)

(Brno Čokofest 2017)

Friday 11/23/2017  - Sunday 11/25/2017

(Brno)

(Kateřinská zábava - setkání s vinaři)

Saturday 11/24/2017

Sokol House (Brno)

(Výstava betlémů)

Saturday 11/24/2017  - Sunday 1/13/2018

Mitrovský Villa (Brno)

(Amco show Brno)

Saturday 11/25/2017 16:00

Joy (Brno)

(Volejbal Brno - Volley Team ČZU Praha)

Saturday 11/25/2017 17:00

(Brno)

(AK X Tour - Deset let tvrdě)

Saturday 11/25/2017 19:00

Fléda (Brno)

(Víkendové labodílny: Mechanická ZOO)

(Víkendové labodílny: Mechanická ZOO)

Saturday 10/6/2017
Saturday 10/13/2017
Sunday 10/14/2017
Saturday 10/20/2017
Sunday 10/21/2017
Saturday 10/27/2017
Sunday 10/28/2017
Saturday 11/3/2017
Sunday 11/4/2017
Saturday 11/10/2017
Sunday 11/11/2017
Saturday 11/17/2017
Sunday 11/18/2017
Saturday 11/24/2017
Sunday 11/25/2017

VIDA! Science Centre - Science amusement park (Brno)

(HC Kometa Brno - Hc Verva Litvínov)

Friday 2/5/2016 17:00
Tuesday 9/27/2016 16:00
Sunday 11/26/2017 16:00

Kajot Arena (Brno)

(Slavnostní koncert)

(Slavnostní koncert)

Sunday 11/26/2017 17:00

Church of the Annunciation of the Virgin Mary (Brno)

(Miroslav Donutil - Na kus řeči)

Monday 11/27/2017 18:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Soucit a moudrost z pohledu Buddhismu)

Monday 11/27/2017 18:00 - 11/27/2017

Impact Hub Brno (Brno)

(Kreyson - Best of Kreyson tour 2017)

Tuesday 11/28/2017 19:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Genesis classic performed by Ray Wilson)

Tuesday 11/28/2017 19:30

Laser Show Hall (Brno)

(Silné reči)

Wednesday 11/29/2017 19:00

Melodka Club (Brno)

(Natalie Imbruglia)

(Natalie Imbruglia)

Wednesday 11/29/2017 19:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Volejbal Brno - Mladost Ribola Kaštela)

Thursday 11/30/2017 17:00

(Brno)

(Vládnou vesmíru neznámé síly?)

Thursday 11/30/2017 17:00

Brno Observatory and Planetarium (Brno)

(Židovka aneb Žonglování se životem)

Thursday 11/30/2017 19:00

Löw-Beer Villa (Brno)

(Gala Ples Brno 2017)

Friday 12/1/2017 18:30

Laser Show Hall (Brno)

(Rybičky 48/tour 115 let/speciální host: Zoči Voči (SVK))

Friday 12/1/2017 19:00

Joy (Brno)

(Mikulášská jízda)

Saturday 12/1/2017

Brno hl.n. (Brno), Oslavany (Oslavany)

(Popelka - muzikál na ledě)

Saturday 11/28/2015 13:00
Saturday 11/28/2015 17:00
Saturday 12/2/2017 13:00
Saturday 12/2/2017 17:00

Kajot Arena (Brno)

(Volejbal Brno - VK Ostrava)

Saturday 12/2/2017 18:00

(Brno)

(Visací zámek - Výroční koncert 35 let VZ, Host: Záviš)

Saturday 12/2/2017 18:30

Fléda (Brno)

(WWW Neurobeat feat. Fajt)

Saturday 12/2/2017 19:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Ondrášek pro Danielka)

Sunday 12/3/2017 14:00

Barka Theatre (Brno)

(Bedřich Smetana - Má vlast)

Sunday 12/3/2017 18:00

Meeting house (Brno)

(Christian Dietrich Grabbe: Don Juan)

Sunday 12/3/2017 18:30

Husa na provázku Theatre (Brno)

(Hradišťan - Adventní setkání)

Monday 12/4/2017 18:30

Semilasso Cultural House (Brno)

(Jelen - vánoční koncert 2017)

Monday 12/4/2017 19:00

Sono Centre (Brno)

(Hana Zagorová (Petr Rezek, Boom!Band Jiřího Dvořáka))

(Hana Zagorová (Petr Rezek, Boom!Band Jiřího Dvořáka))

Tuesday 12/5/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Vánoční koncert operetního Studia)

Wednesday 12/6/2017 17:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Aerea Ensemble a Jaroslav Rouček)

Wednesday 12/6/2017 18:30

Convent of Merciful Brothers (Brno)

(Lenny)

(Lenny)

Wednesday 12/6/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Magdalena Kožená - Benefiční galakoncert)

Thursday 12/7/2017 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(Michal Pavlíček - Host: Roman Dragoun)

Thursday 12/7/2017 18:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Piaf ! The Show)

(Piaf ! The Show)

Thursday 12/7/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Miro Žbirka - Vánoční Symphonic tour 2017)

Saturday 12/9/2017 18:00

Kajot Arena (Brno)

(Bruno Ferrari)

(Bruno Ferrari)

Saturday 12/9/2017 19:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Čechomor Kooperativa tour 2017)

Saturday 12/9/2017 19:00

Joy (Brno)

(Ježíškova košilka)

Wednesday 11/26/2013
Sunday 12/10/2017 9:00

Husa na provázku Theatre (Brno)

(Ben Cristovao /Poslední tour/)

(Ben Cristovao /Poslední tour/)

Thursday 11/2/2017 19:00 - 11/2/2017
Sunday 12/10/2017 19:00 - 12/10/2017

Sono Centre (Brno)

(Pavel Šporcl: Vánoce na modrých houslích Tour 2017)

Monday 12/11/2017 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(HC Kometa Brno - Jyp Jyväskylä)

Tuesday 12/12/2017 16:30

Kajot Arena (Brno)

(Jakub Smolík)

(Jakub Smolík)

Tuesday 12/12/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(A zase blues (U Stolu))

Tuesday 12/12/2017 18:30

Husa na provázku Theatre (Brno)

(Barokně-klasicistní advent - předvánoční koncert)

(Barokně-klasicistní advent - předvánoční koncert)

Wednesday 12/13/2017 18:30

Meeting house (Brno)

(Vánoční koncert - Musica Armonia)

Thursday 12/13/2017

Bystrc Social Centre (Brno)

(Volejbal Brno - VSC Fatra Zlín)

Thursday 12/14/2017 17:00

(Brno)

(Lucie Bílá - Bílé vánoce 2017)

(Lucie Bílá - Bílé vánoce 2017)

Thursday 12/14/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Ty nikdy label live)

Friday 12/15/2017 19:00 - 12/15/2017

Fléda (Brno)

(Adventní Gospely 2017 Donnell Elly & United Voices (USA))

Saturday 12/16/2017 18:30

Semilasso Cultural House (Brno)

(Caveman)

Monday 10/31/2016 18:00
Saturday 11/12/2016 16:00
Saturday 11/12/2016 19:00
Monday 11/21/2016 18:00
Wednesday 12/7/2016 18:30
Monday 12/19/2016 18:00
Friday 1/6/2017 18:00 - 1/6/2017
Sunday 3/5/2017 18:00 - 3/5/2017
Saturday 3/11/2017 16:00 - 3/11/2017
Saturday 3/11/2017 19:00 - 3/11/2017
Sunday 4/9/2017 15:00 - 4/9/2017
Sunday 4/9/2017 18:00 - 4/9/2017
Tuesday 5/2/2017 17:00 - 5/2/2017
Tuesday 5/16/2017 17:30 - 5/16/2017
Tuesday 6/6/2017 17:00 - 6/6/2017
Friday 6/23/2017 17:00 - 6/23/2017
Friday 9/15/2017 17:00 - 9/15/2017
Tuesday 9/26/2017 17:00 - 9/26/2017
Tuesday 10/10/2017 17:00 - 10/10/2017
Saturday 10/28/2017 17:00 - 10/28/2017
Thursday 11/16/2017 18:00 - 11/16/2017
Sunday 11/26/2017 16:00 - 11/26/2017
Sunday 11/26/2017 19:00 - 11/26/2017
Monday 12/4/2017 18:00 - 12/4/2017
Saturday 12/16/2017 16:00 - 12/16/2017
Saturday 12/16/2017 19:00 - 12/16/2017

Bolek Polívka Theatre (Brno)

(Velvet Underground Revival band Praha)

(Velvet Underground Revival band Praha)

Saturday 12/16/2017 19:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Michal je kvítko)

Sunday 12/17/2017 9:00

Cultural House Rubin (Brno)

(Harold Pinter: Návrat domů)

Sunday 9/24/2017 17:30
Sunday 12/17/2017 18:30

Husa na provázku Theatre (Brno)

(Tomáš Klus Recyklus tour 2017)

Monday 12/18/2017 18:00

Trade Fairs Brno (Brno)

(Bittová, Dusilová, Načeva - Spolu)

(Bittová, Dusilová, Načeva - Spolu)

Monday 12/18/2017 18:30 - 12/18/2017

Joy (Brno)

(Monika Absolonová - Tour Až do nebes 2017)

Wednesday 12/20/2017 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(Laďa Kerndl - Vánoční koncert)

Thursday 12/21/2017 18:30

Semilasso Cultural House (Brno)

(Adventní gospely 2017 Stella Jones & The Christmas Singers)

(Adventní gospely 2017 Stella Jones & The Christmas Singers)

Thursday 12/21/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Schütz: Příběh o Kristu)

Friday 12/22/2017 18:30

Meeting house (Brno)

(Štěpánský pochod za jesličkami do Vranova)

Tuesday 12/26/2017 8:00

Brno

(Caveman)

Wednesday 1/27/2010 18:30
Sunday 1/27/2013 18:30
Sunday 2/24/2013 18:30
Monday 12/30/2013 18:30
Sunday 1/26/2014 18:30
Tuesday 12/30/2014 18:30
Tuesday 12/29/2015 18:30
Sunday 1/31/2016 18:30
Tuesday 2/16/2016 18:30
Wednesday 4/6/2016 17:30
Wednesday 12/28/2016 18:30
Tuesday 1/24/2017 18:30 - 1/24/2017
Tuesday 2/28/2017 18:30 - 2/28/2017
Wednesday 4/19/2017 17:30 - 4/19/2017
Wednesday 12/27/2017 18:30 - 12/27/2017

Cultural House Rubin (Brno)

(Metalové Vánoce)

Thursday 12/28/2017 17:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Volejbal Brno - VK Jihostroj České Budějovice)

Thursday 12/28/2017 19:00

(Brno)

(Karkulka a červený balónek)

Thursday 12/31/2015 18:00
Saturday 12/31/2016 18:00
Saturday 12/30/2017 11:00

House At Red Ox - gallery (Brno)

(Děti Ráje)

Saturday 12/9/2017 13:00
Saturday 12/9/2017 18:00
Sunday 12/10/2017 13:00
Saturday 12/16/2017 13:00
Saturday 12/16/2017 18:00
Sunday 12/17/2017 13:00
Wednesday 12/27/2017 17:00
Thursday 12/28/2017 17:00
Friday 12/29/2017 17:00
Saturday 12/30/2017 13:00
Saturday 12/30/2017 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(Novoroční výstup na Babí lom - Novoroční čtyřlístek 2018)

Monday 12/31/2017

Brno

(Pozdrav z Vídně do světa - novoroční koncert)

(Pozdrav z Vídně do světa - novoroční koncert)

Monday 1/1/2018 15:00
Monday 1/1/2018 19:00

Stadion Kounicova (Brno)

(Postel hospoda kostel - benefiční talk show Zbigniewa Czendlika)

(Postel hospoda kostel - benefiční talk show Zbigniewa Czendlika)

Thursday 1/11/2018 18:00

Marionetter Museum (Brno)

(Klid před bouří - Filharmonie na stadioně)

(Klid před bouří - Filharmonie na stadioně)

Thursday 1/11/2018 18:00

Meeting house (Brno)

(Cesty za sluncem)

Sunday 1/13/2018

Brno

(Partička)

Wednesday 2/17/2016 16:30 - 2/17/2016
Wednesday 2/17/2016 19:00 - 2/17/2016
Tuesday 2/14/2017 16:30 - 2/14/2017
Tuesday 2/14/2017 19:00 - 2/14/2017
Monday 1/15/2018 16:30 - 1/15/2018
Monday 1/15/2018 19:00 - 1/15/2018

Orea Hotel Voroněž I (Brno)

(The World Famous Glenn Miller Orchestra)

Tuesday 1/16/2018 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(Nitai Hershkovits - Jazz & World Music)

(Nitai Hershkovits - Jazz & World Music)

Wednesday 1/17/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Vinařství roku 2017)

Thursday 1/17/2018

Trade Fairs Brno (Brno)

GO a Regiontour 2018

Thursday 1/17/2018  - Sunday 1/20/2018

Trade Fairs Brno (Brno)

(Hudba v myšlenkách Masarykových)

Thursday 1/17/2018

Bystrc Social Centre (Brno)

(Stará hudba 20. století - Filharmonie doma II)

(Stará hudba 20. století - Filharmonie doma II)

Thursday 1/18/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Mozartův efekt - koncert (nejen) pro nastávající rodiče)

(Mozartův efekt - koncert (nejen) pro nastávající rodiče)

Saturday 1/20/2018 16:00

Meeting house (Brno)

(Pánská šatna aneb Mušketýři v Mexiku)

Saturday 1/20/2018 18:00
Sunday 1/21/2018 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(Dívčí válka)

Tuesday 1/23/2018 18:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Persistence Tour 2018)

(Persistence Tour 2018)

Wednesday 1/24/2018 16:30

Sono Centre (Brno)

(Duo Jamaha)

Thursday 10/1/2015 16:00
Tuesday 1/26/2016 17:00
Tuesday 1/24/2017 17:00
Wednesday 1/24/2018 17:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Fíha tralala - Rok (comfy tour))

Wednesday 1/31/2018 16:00

Workers’ House Židenice (Brno)

(JFB 18: JLCO with Wynton Marsalis)

Thursday 2/1/2018 18:30

Laser Show Hall (Brno)

(Molieri, Czech Ensemble Baroque a Adam Plachetka)

Thursday 2/1/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Národní balet Gruzie Sukhishvili)

Friday 2/2/2018 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(Drumfestival Brno)

Saturday 2/3/2018 14:00

Laser Show Hall (Brno)

(Labutí Jezero - Klasika a Led)

Saturday 2/10/2018 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(Cesty za sluncem)

Sunday 2/10/2018

Brno

(Sibiřský Paganini - Tančící housle)

Thursday 2/14/2018

Bystrc Social Centre (Brno)

(Mandrage - tour 2018)

(Mandrage - tour 2018)

Thursday 2/15/2018 18:30 - 2/15/2018

Sono Centre (Brno)

(Mezinárodní den průvodců 2018)

Saturday 2/16/2018
Sunday 2/17/2018

Brno

(Brad Mehldau Solo)

Sunday 2/18/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Ay, santa Maria)

Wednesday 2/21/2018 18:30

(Brno)

(Thomas Anders and ModernTalking band)

Wednesday 2/21/2018 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Škwor - Uzavřenej kruh tour 2018)

Friday 2/23/2018 18:30 - 2/23/2018

(Brno)

(Černohorské šlápoty)

Friday 2/23/2018 19:00 - Saturday 2/24/2018 20:00

Palackého náměstí (Brno)

(The Animals and Friends (UK))

(The Animals and Friends (UK))

Saturday 2/24/2018 18:30

Sono Centre (Brno)

(Vinex)

Tuesday 2/26/2018  - Friday 3/1/2018

Trade Fairs Brno (Brno)

(Uri Caine & Dave Douglas - Jazz & World Music)

(Uri Caine & Dave Douglas - Jazz & World Music)

Tuesday 2/27/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Slza - Holomráz tour 2018)

Wednesday 2/28/2018 18:00

(Brno)

(Lidové písně - Filharmonie doma II)

(Lidové písně - Filharmonie doma II)

Thursday 3/1/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Timmy Trumpet)

Friday 3/2/2018 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Cestovatelské scuk)

Saturday 3/2/2018

Brno

(Víš přece, že neslyším, když teče voda)

Sunday 3/4/2018 18:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Julia Fischer a Julianna Avdějeva - komorní koncert)

(Julia Fischer a Julianna Avdějeva - komorní koncert)

Tuesday 3/6/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Kleopatra)

Saturday 2/17/2018 13:00
Saturday 2/17/2018 17:00
Sunday 2/18/2018 13:00
Saturday 2/24/2018 13:00
Saturday 2/24/2018 17:00
Sunday 2/25/2018 13:00
Saturday 3/3/2018 13:00
Saturday 3/3/2018 17:00
Sunday 3/4/2018 13:00
Saturday 3/10/2018 13:00
Saturday 3/10/2018 17:00
Sunday 3/11/2018 13:00

Laser Show Hall (Brno)

(Slavné melodie a operní árie)

Thursday 3/14/2018

Bystrc Social Centre (Brno)

(Sólista sezony potřetí - Filharmonie doma II)

(Sólista sezony potřetí - Filharmonie doma II)

Thursday 3/15/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Pavel Wlosok Trio + Rick Margitza, Donny McCaslin)

Thursday 3/15/2018 18:30

Sono Centre (Brno)

(Kevin Hays & Lionel Loueke - Jazz & World Music)

(Kevin Hays & Lionel Loueke - Jazz & World Music)

Monday 3/19/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Helena a hosté 2018)

Thursday 3/22/2018 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!)

Saturday 3/24/2018 9:00

Scala University Cinema (Brno)

(90s Time Travel Rave)

Saturday 3/24/2018 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Na hoře Olivetské - zahajovací koncert Velikonočního festivalu duchovní hudby)

(Na hoře Olivetské - zahajovací koncert Velikonočního festivalu duchovní hudby)

Sunday 3/25/2018 18:00

(Brno)

(Creedence Clearwater Revived (UK))

(Creedence Clearwater Revived (UK))

Friday 3/30/2018 17:30

Sono Centre (Brno)

(Bach: Janovy Pašije)

Friday 3/30/2018 17:30

(Brno)

(Velikonoční košt vín)

Monday 4/1/2018

Sokol House (Brno)

(Freak Power)

(Freak Power)

Tuesday 4/3/2018 19:00

Joy (Brno)

(Avishai Cohen 1970)

Thursday 4/5/2018 17:30

Laser Show Hall (Brno)

(Pochod Medláneckých ježibab 2018)

Saturday 4/7/2018 4:30 - 4/7/2018

Kytnerova (Brno)

(Německé requiem - Filharmonie na stadioně)

(Německé requiem - Filharmonie na stadioně)

Thursday 4/12/2018 17:00

Meeting house (Brno)

(Lesnickým Slavínem)

Saturday 4/14/2018 4:00 - 4/14/2018

Brno

(Vivat Glenn Miller!)

Saturday 4/14/2018 16:30

Cultural House Rubin (Brno)

(Cesty za sluncem)

Sunday 4/14/2018

Brno

(Lenka Nová)

Monday 10/23/2017 17:00
Wednesday 4/18/2018 17:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Šansoniérka Radka Fišarová - Madamme de Paris)

Thursday 4/18/2018

Bystrc Social Centre (Brno)

(Vycházka ke Dni Země)

Saturday 4/21/2018 8:00

Brno

(Cestami hrázného Františka Šikuly)

Saturday 4/21/2018 8:00

Brno

(Veřejný turistický závod - jihomoravský krajský pohár a mistrovství kraje)

Sunday 4/22/2018 7:00

Brno

(Flamenco: Pérez & Segura & Pérez - Jazz & World Music)

(Flamenco: Pérez & Segura & Pérez - Jazz & World Music)

Monday 4/23/2018 17:30

Meeting house (Brno)

(Touha po domově -  Filharmonie na stadioně)

(Touha po domově - Filharmonie na stadioně)

Thursday 4/26/2018 17:00

Meeting house (Brno)

(Bach: Mše h moll)

Thursday 4/26/2018 17:30

(Brno)

(Supertramp Classics)

(Supertramp Classics)

Friday 4/27/2018 17:30

Sono Centre (Brno)

(Right Said Fred)

(Right Said Fred)

Saturday 4/28/2018 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Putování hornickým krajem)

Tuesday 5/8/2018 5:30 - 5/8/2018

Brno

(Na hrudi obra obláček malý... - Filharmonie na stadioně)

(Na hrudi obra obláček malý... - Filharmonie na stadioně)

Thursday 5/10/2018 17:00

Meeting house (Brno)

(Shrek)

Saturday 5/12/2018 12:00

Kajot Arena (Brno)

(Duch)

Thursday 5/17/2018 17:30

Kajot Arena (Brno)

(Oblastní setkání VHT na Babách 2018)

Friday 5/17/2018  - Sunday 5/19/2018

Brno

(Králova řeč)

(Králova řeč)

Tuesday 11/4/2014 18:00
Monday 12/28/2015 18:00
Saturday 4/9/2016 17:00
Wednesday 5/4/2016 17:00
Monday 5/23/2016 15:00
Friday 6/3/2016 17:00
Sunday 9/18/2016 17:00
Monday 3/20/2017 18:00
Wednesday 4/26/2017 17:00
Wednesday 5/31/2017 17:00
Monday 6/12/2017 17:00
Wednesday 9/6/2017 17:00
Thursday 11/16/2017 18:00
Wednesday 12/13/2017 18:00
Saturday 2/24/2018 18:00
Friday 3/16/2018 18:00
Sunday 5/20/2018 17:00

The National Theatre in Brno - Mahen Theatre (Brno)

(Divadelní svět Brno)

Thursday 5/23/2018  - Monday 5/27/2018

The National Theatre in Brno - Janáček Opera (Brno)

(Mozart: Slavnostní nešpory)

Thursday 5/24/2018 17:30

Meeting house (Brno)

(Meeting Brno 2018)

Friday 5/24/2018  - Sunday 6/2/2018

Brno

(100 let Re:publika 1918-2018)

Friday 5/31/2018  - Sunday 6/16/2018

Trade Fairs Brno (Brno)

(Krajem Pohádky máje)

Saturday 6/2/2018 4:00 - 6/2/2018

Brno

(Pirates of the Caribbean in Concert)

(Pirates of the Caribbean in Concert)

Sunday 6/10/2018 16:00

Kajot Arena (Brno)

(Oenoforum 2018 - Czech International Wine Competition)

Friday 6/21/2018

Meeting house (Brno)

(Marathon hudby 2018)

Thursday 8/8/2018  - Sunday 8/11/2018

Brno

(Brněnská podkova 2018)

Saturday 9/15/2018 4:00 - 9/15/2018

Palackého náměstí (Brno)

(Brněnská podkova 2017)

Saturday 9/30/2017 4:30 - 9/30/2017
Saturday 9/22/2018 4:00 - 9/22/2018

Palackého náměstí (Brno)

(Kolem Svratky - Toulavý kočárek)

Saturday 9/22/2018 8:00 - 9/22/2018

Brno

(Pochod s chutí)

Saturday 9/29/2018 7:00 - 9/29/2018

Brno

(Noční výsadek v Medlánkách)

Friday 10/5/2018 16:00

Brno

(Podzimní medlánecký pochod)

Saturday 10/7/2017 4:30
Saturday 10/6/2018 6:00 - 10/6/2018

Brno

(Veřejný turistický závod - jihomoravský krajský pohár pro rok 2019)

Sunday 10/7/2018 7:30

Brno

(Brněnská 16)

Wednesday 10/9/2018  - Saturday 10/12/2018

Břetislav Bakala's Hall (Brno)

(Daniel Landa 50)

Saturday 10/27/2018 18:00

Kajot Arena (Brno)

(Cesty za sluncem)

Sunday 11/3/2018

Brno

(Sametový košt vín)

Saturday 11/17/2018 9:00

(Brno)

(Janáček Brno 2018)

Thursday 11/21/2018  - Saturday 12/7/2018

The National Theatre in Brno - Janáček Opera (Brno)

(Brněnské Vánoce 2018)

Friday 11/22/2018  - Sunday 12/22/2018

Moravské náměstí (Brno), náměstí Svobody (Brno), Zelný trh (Brno)

(Smokie - The symphony tour 2018)

Saturday 12/1/2018 18:00

Kajot Arena (Brno)

(Cesty za sluncem)

Sunday 12/1/2018

Brno

(Čínský národní cirkus 2019 - The great wall)

Wednesday 1/23/2019 18:00

(Brno)

Searched records: 192

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 1147 times