Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaNorth Moravia-SilesiaTřeboň RegionUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN

skočit na navigaci | skočit na obsah


not logged in
Login
language select: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Brno - Church of St. Peter and Paul.
fotografie: previous | next

nahoru ^


Brno - Events calendar

Calendar of events on official municipal web presentation New window.

Recommended events

(Království Benin: Bronzy zkropené krví)

Friday 4/13/2017  - Sunday 10/21/2017

Palace of the Nobility (Brno)

(Eva Pilarová ve vile Tugendhat)

Monday 9/4/2017 18:00

Villa Tugendhat - functionalist villa (Brno)

Event search

(Království Benin: Bronzy zkropené krví)

Friday 4/13/2017  - Sunday 10/21/2017

Palace of the Nobility (Brno)

(Džadoňova vila)

Friday 4/27/2017  - Sunday 10/28/2017

Jurkovič Villa (Brno)

(Venuše - Fotografie Jindřicha Štreita)

Friday 4/27/2017  - Sunday 9/30/2017

Palace of the Nobility (Brno)

(Tajemná Indonésie - Nová Guinea)

(Tajemná Indonésie - Nová Guinea)

Tuesday 5/29/2017  - Saturday 9/29/2017

Labyrinth below the Green Market (Brno)

(Stavba jako Brno)

Thursday 5/31/2017  - Sunday 12/30/2017

Špilberk - castle and museum (Brno)

(Pupeny)

(Pupeny)

Friday 8/3/2017  - Monday 10/1/2017

(Brno)

(Radek Kratina - Konstanty a proměnné)

Thursday 8/30/2017  - Sunday 10/14/2017

Špilberk - castle and museum (Brno)

(Echoes – 100 let finského designu a architektury)

(Echoes – 100 let finského designu a architektury)

Friday 8/31/2017  - Sunday 9/30/2017

Löw-Beer Villa (Brno)

(Chvála sběratelství: 200 let služby moravské kultuře a vědě)

Saturday 9/8/2017  - Sunday 1/6/2018

Moravian Museum – Dietrichstein Palace (Brno)

(Jana Jano - Esence)

(Jana Jano - Esence)

Monday 9/10/2017  - 10/1/2017

Kulturárium Café (Brno)

(3 výstavy pro celou rodinu)

Saturday 9/15/2017  - Sunday 11/18/2017

Mitrovský Villa (Brno)

(Brněnské Dny pro zdraví 2017)

Friday 9/22/2017 7:00

Brno

(Biostory)

Thursday 5/23/2013 17:00
Sunday 5/26/2013 17:00
Monday 9/30/2013 17:00
Tuesday 12/17/2013 18:00
Tuesday 2/11/2014 18:00
Monday 5/12/2014 17:00
Monday 9/22/2014 17:00
Wednesday 1/21/2015 18:00
Sunday 4/19/2015 17:00
Thursday 11/12/2015 18:00
Friday 2/19/2016 18:00
Thursday 9/15/2016 17:00
Monday 12/12/2016 18:00
Friday 9/22/2017 17:00

Bolek Polívka Theatre (Brno)

(Host ve vile: Andor Šándor)

(Host ve vile: Andor Šándor)

Friday 9/22/2017 17:00

Löw-Beer Villa (Brno)

(Den dráhy v Zastávce u Brna)

Saturday 9/22/2017

Brno hl.n. (Brno), ČD Bike (Kralice nad Oslavou), Zastávka u Brna (Zastávka)

(Jede Kudrna okolo Brna – IML)

Saturday 9/22/2017  - Sunday 9/23/2017

Brno

(Beer Fest Brno)

(Beer Fest Brno)

Saturday 9/23/2017 8:30 - 9/23/2017

(Brno)

(Všichni Teigeho muži)

Saturday 9/23/2017 16:00

Obilní trh (Brno)

(Finálový galavečer Česká miss 2017)

(Finálový galavečer Česká miss 2017)

Saturday 9/23/2017 17:30

Kajot Arena (Brno)

(Soutěž žactva ve volném lezení na balvanu)

Sunday 9/24/2017 11:30

Brno

(HC Kometa Brno - HC Dukla Jihlava)

Thursday 8/17/2017 16:00
Sunday 9/24/2017 15:00

Kajot Arena (Brno)

(Katta, Bogorodice Djevo)

Sunday 9/24/2017 17:00 - 9/24/2017

St. Peter and Paul's Cathedral (Brno)

(Prachy!!!)

Sunday 9/24/2017 17:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Harold Pinter: Návrat domů)

Sunday 9/24/2017 17:30

Husa na provázku Theatre (Brno)

(Lukáš Hurník: Poslední léto s Juliet)

Monday 9/25/2017 17:00

Moravian Gallery in Brno - Governor's Pallace (Brno)

(HC Kometa Brno - HC Sparta Praha)

Friday 1/3/2014 17:30
Sunday 4/6/2014 16:00
Monday 4/7/2014 17:00
Saturday 4/12/2014 15:30
Friday 9/26/2014 16:20
Sunday 12/28/2014 16:30
Tuesday 9/26/2017 15:30

Kajot Arena (Brno)

(Tomáš Klus & Jiří Kučerovský - Všechno nejlepší k 9. narozeninám Metro Music Baru)

Tuesday 9/26/2017 18:30 - 9/26/2017

Metro Music bar (Brno)

(Turnaj Li-Ning Czech Badminton Open 2017 - Brno)

(Turnaj Li-Ning Czech Badminton Open 2017 - Brno)

Wednesday 9/26/2017  - Saturday 9/29/2017

(Brno)

(Dívka České republiky 2017)

Wednesday 9/27/2017 17:30

Laser Show Hall (Brno)

(Dětství Ježíšovo - zahajovací koncert sezony)

(Dětství Ježíšovo - zahajovací koncert sezony)

Wednesday 9/27/2017 17:30

St. Peter and Paul's Cathedral (Brno)

Nazareth

Nazareth

Thursday 9/28/2017 17:30

Sono Centre (Brno)

(Fusion FN 16, Cage Fight, Rizin nomination)

(Fusion FN 16, Cage Fight, Rizin nomination)

Friday 9/29/2017 17:00 - 9/29/2017

Laser Show Hall (Brno)

(Brněnská podkova 2017)

Saturday 9/30/2017 4:30

Palackého náměstí (Brno)

(Kolem přehrady)

Saturday 9/30/2017 8:00

Brno

(Festivalový předkrm)

(Festivalový předkrm)

Saturday 9/30/2017 17:00 - 9/30/2017

Meeting house (Brno)

(Veřejný turistický závod - krajský pohár KČT-JMO pro rok 2018)

Sunday 10/1/2017 7:30

Brno

(Rodinný víkend: Cirkus Mechanikus)

(Rodinný víkend: Cirkus Mechanikus)

Saturday 9/30/2017 8:00 - 9/30/2017
Sunday 10/1/2017 8:00 - 10/1/2017

VIDA! Science Centre - Science amusement park (Brno)

(Kudrnovo koulení pro děti)

Sunday 10/1/2017 12:00 - 10/1/2017

Brno

(HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera)

(HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera)

Tuesday 8/14/2012 16:00
Sunday 10/7/2012 16:30
Friday 1/4/2013 17:00
Sunday 10/26/2014 16:00
Tuesday 1/27/2015 17:00
Sunday 9/18/2016 15:00
Sunday 10/1/2017 15:00

Kajot Arena (Brno)

(St Petersburg Ballet - Labutí jezero)

Monday 10/2/2017 14:00
Monday 10/2/2017 18:00

(Brno)

(Fíha tralala - Rok)

Tuesday 10/3/2017 15:00

Workers’ House Židenice (Brno)

(Bohumil Hrabal: Příliš hlučná samota)

Tuesday 10/3/2017 18:00

Husa na provázku Theatre (Brno)

(Vida! After Dark: Cirkus Mechanikus)

(Vida! After Dark: Cirkus Mechanikus)

Wednesday 10/3/2017

VIDA! Science Centre - Science amusement park (Brno)

(Hans Fagius - Švédský Bach)

Wednesday 10/4/2017 17:00 - 10/4/2017

Church of the Annunciation of the Virgin Mary (Brno)

(Satie: Vexations)

(Satie: Vexations)

Thursday 10/5/2017 13:00

Meeting house (Brno)

(Slavnostní večer ve vile Löw-Beer: Stavitelé a jejich architekti)

(Slavnostní večer ve vile Löw-Beer: Stavitelé a jejich architekti)

Thursday 10/5/2017 16:00

Löw-Beer Villa (Brno)

(Imodium - Element tour, Host: Stroy)

Thursday 10/5/2017 17:00 - 10/5/2017

Melodka Club (Brno)

(Temné Kecy (SK) - Stand Up Comedy Show)

Thursday 10/5/2017 18:00

Joy (Brno)

(Desmod - Molekuly zvuku tour 2017)

Thursday 10/5/2017 18:00

Sono Centre (Brno)

Diagnostic Medical Sonography conference

Friday 10/5/2017  - Sunday 10/7/2017

Brno
38th national conference

(Drumfestival Brno)

Friday 10/6/2017 13:00

Laser Show Hall (Brno)

(Noc vědců)

Friday 10/6/2017 16:00 - 10/6/2017

Botanical Garden of Faculty of Science, Masaryk University (Brno)

(Vida! Noc vědců)

(Vida! Noc vědců)

Friday 10/6/2017 16:00

Brno

(Noční výsadek 2017)

Friday 10/6/2017 16:00

Sýpka Social Centre (Brno)

(Ve jménu ®evoluce - zahajovací koncert)

(Ve jménu ®evoluce - zahajovací koncert)

Friday 10/6/2017 17:00

Stadion Kounicova (Brno)

(Pretty roma woman 2017)

Friday 10/6/2017 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(Podzimní medlánecký pochod)

Saturday 10/7/2017 4:30

Brno

(Goldbergovy variace)

Saturday 10/7/2017 17:00

Meeting house (Brno)

(Master´s hammer, Umbrtka, Malokarpatan)

Saturday 10/7/2017 17:00

Fléda (Brno)

(Dýňová párty v říši divů)

(Dýňová párty v říši divů)

Saturday 10/6/2017
Sunday 10/7/2017

Chrlická (Brno)

(Scarlatti: Cage: Sonatas)

Sunday 10/8/2017 14:00

Meeting house (Brno)

(Jób)

Sunday 10/8/2017 17:30

Husa na provázku Theatre (Brno)

(Marta Kubišová - Naposledy)

(Marta Kubišová - Naposledy)

Sunday 10/8/2017 17:30

Sono Centre (Brno)

(Ruský futurismus a česká avantgarda)

Sunday 10/8/2017 18:00 - 10/8/2017

Meeting house (Brno)

International Engineering Fair

International Engineering Fair

Monday 10/8/2017  - Friday 10/12/2017

Trade Fairs Brno (Brno) - Brno Exhibition Centre
The International Engineering Fair (MSV) is the leading industrial trade fair in Central Europe with annual participation reaching more than 1500 exhibitors...

(Paradise Lost (UK) + Pallbearer (USA) + Sinistro (PT))

(Paradise Lost (UK) + Pallbearer (USA) + Sinistro (PT))

Tuesday 10/9/2017 22:00

Fléda (Brno)

(Všechny ty zázračné děti)

(Všechny ty zázračné děti)

Tuesday 10/10/2017 16:00

Meeting house (Brno)

(Cristián Gutiérrez)

Tuesday 10/10/2017 17:30

Convent of Merciful Brothers (Brno)

(Fešáci 50 let)

Thursday 10/12/2017 17:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Monkey Business)

Thursday 10/12/2017 18:30

Joy (Brno)

(Ladislav Klíma: I obešel já polí pět (Edgar))

Friday 10/13/2017 17:30

Husa na provázku Theatre (Brno)

(Separ & Dms + Pil C)

Friday 10/13/2017 18:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Madagaskar - Muzikálové dobrodružství)

Saturday 10/14/2017 12:00
Saturday 10/14/2017 15:00

Kajot Arena (Brno)

(Barock Quartet - Rockový Bach)

Sunday 10/15/2017 17:00 - 10/15/2017

Reduta theatre (Brno)

(Vstupte...)

Monday 10/16/2017 17:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Ensemble Berlin Prag)

(Ensemble Berlin Prag)

Monday 10/16/2017 17:30

Meeting house (Brno)

(Capricornus: Jubilus Bernhardi)

Tuesday 10/17/2017 17:30

(Brno)

NanoCon

NanoCon

Wednesday 10/17/2017  - Friday 10/19/2017

Orea Hotel Voroněž I (Brno) - Voronez Hotel Brno
9th International Conference on Nanomaterials - Research & Application

(Zdravá firma 2017, konference pro management)

Wednesday 10/18/2017 11:30

Scala University Cinema (Brno)

(Petra Janů se skupinou Amsterdam - Tour Léta bláznivá 65)

(Petra Janů se skupinou Amsterdam - Tour Léta bláznivá 65)

Wednesday 10/18/2017 17:30

Sono Centre (Brno)

(Slet bubeníků 2017 - Dark side of the groove)

Thursday 10/19/2017 18:00

Muse Room (Brno)

(August Strindberg: Slečna Julie)

Friday 10/20/2017 17:30

Husa na provázku Theatre (Brno)

(Veletrh hodinek SEW - Salon Exceptional Watches 2017)

(Veletrh hodinek SEW - Salon Exceptional Watches 2017)

Friday 10/19/2017
Saturday 10/20/2017

Moravian Gallery in Brno - Arts and Crafts Museum (Brno)

(Separ - Pancier Tour 2017)

Saturday 10/21/2017 19:00

Joy (Brno)

(Výstava citrusů a jiných subtropických a tropických užitkových rostlin)

Thursday 10/19/2017 7:00 - 10/19/2017
Friday 10/20/2017 7:00 - 10/20/2017
Saturday 10/21/2017 7:00 - 10/21/2017
Sunday 10/22/2017 7:00 - 10/22/2017

Botanical Garden of Faculty of Science, Masaryk University (Brno)

(Monolord (SWE) + Conan (UK))

Sunday 10/22/2017 16:30

Muse Room (Brno)

(Jack London: Tulák po hvězdách)

Monday 10/23/2017 17:30

Husa na provázku Theatre (Brno)

(Bugge Wesseltoft - Jazz & World Music)

(Bugge Wesseltoft - Jazz & World Music)

Tuesday 10/24/2017 17:30

Meeting house (Brno)

(Dymytry - Svijany tour 2017, Support: Komunál)

Thursday 10/26/2017 17:00 - 10/26/2017

Semilasso Cultural House (Brno)

(Accademia Bizantina - Agitata)

(Accademia Bizantina - Agitata)

Thursday 10/26/2017 17:30

Meeting house (Brno)

(Hanspaul city v Semilasse!)

Friday 10/27/2017 16:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Janáčkovo kvarteto)

(Janáčkovo kvarteto)

Friday 10/27/2017 17:30

Meeting house (Brno)

(Koncert hostů)

Friday 10/27/2017 17:30

(Brno)

(Caveman)

Monday 10/31/2016 18:00
Saturday 11/12/2016 16:00
Saturday 11/12/2016 19:00
Monday 11/21/2016 18:00
Wednesday 12/7/2016 18:30
Monday 12/19/2016 18:00
Friday 1/6/2017 18:00 - 1/6/2017
Sunday 3/5/2017 18:00 - 3/5/2017
Saturday 3/11/2017 16:00 - 3/11/2017
Saturday 3/11/2017 19:00 - 3/11/2017
Sunday 4/9/2017 15:00 - 4/9/2017
Sunday 4/9/2017 18:00 - 4/9/2017
Tuesday 5/2/2017 17:00 - 5/2/2017
Tuesday 5/16/2017 17:30 - 5/16/2017
Tuesday 6/6/2017 17:00 - 6/6/2017
Friday 6/23/2017 17:00 - 6/23/2017
Friday 9/15/2017 17:00 - 9/15/2017
Tuesday 9/26/2017 17:00 - 9/26/2017
Tuesday 10/10/2017 17:00 - 10/10/2017
Saturday 10/28/2017 17:00 - 10/28/2017

Bolek Polívka Theatre (Brno)

(Melnyk-Dvořák: Poetické úvahy ve volných chvílích)

Saturday 10/28/2017 17:30

Meeting house (Brno)

(Tony Ducháček & support Adam Kubiš)

Saturday 10/28/2017 18:00

Mersey Music Pub (Brno)

(S. Mavrogenidou & B. M. Willi - Bbach, Händel & my)

Sunday 10/29/2017 18:00 - 10/29/2017

(Brno)

(Václav Havel - Samuel Beckett: Audience - Katastrofa)

Tuesday 10/31/2017 18:30

Husa na provázku Theatre (Brno)

(Sandra - Everlasting Love 2017)

Tuesday 10/31/2017 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Ben Cristovao /Poslední tour/)

Thursday 11/2/2017 19:00 - 11/2/2017

Sono Centre (Brno)

(Traktor - Prach a vzduch tour)

Thursday 11/2/2017 19:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Večer legend 14)

Friday 11/3/2017 17:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Paulie Garand - Live Band Tour 2017)

(Paulie Garand - Live Band Tour 2017)

Friday 11/3/2017 19:00 - 11/3/2017

Melodka Club (Brno)

(Andělé na dosah)

Sunday 11/5/2017 14:00

Squash Radost (Brno)

(Bolette Roed a Barbara Maria Willi)

Tuesday 11/7/2017 18:30

Convent of Merciful Brothers (Brno)

(Biber, Rittler: Requiem)

Wednesday 11/8/2017 18:30

Meeting house (Brno)

(Barock - Barokní a rockové hity)

Thursday 11/8/2017

Bystrc Social Centre (Brno)

(Česko-Norské dialogy - Filharmonie na stadioně)

(Česko-Norské dialogy - Filharmonie na stadioně)

Thursday 11/9/2017 18:00

Kounicova (Brno)

(Festival Life!)

Friday 11/9/2017  - Sunday 11/11/2017

Trade Fairs Brno (Brno)

(Lords of the sound - Oscar Music Awards)

Tuesday 11/14/2017 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(21. kolo: HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice)

Wednesday 11/15/2017 17:00 - 11/15/2017

Kajot Arena (Brno)

(21. kongres nemocničních lékárníků)

Thursday 11/15/2017  - Saturday 11/17/2017

Brno

(La Gioia & Band - Rockové balady)

Thursday 11/16/2017 19:00

Joy (Brno)

(Pochod okolím Ořešína 2017)

Friday 11/17/2017 7:00

Brno

(David Koller Acoustic Tour 2017)

Friday 11/17/2017 18:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(ABBA Mania (UK))

(ABBA Mania (UK))

Friday 11/17/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Kateřinská přehlídka ročníkových a přívlastkových vín)

Saturday 11/18/2017 12:00

(Brno)

(Jana Boušková - Má vlast)

Saturday 11/18/2017 18:00

Convent of Merciful Brothers (Brno)

(Testament (USA) + Annihilator (CA) + Death Angel (USA))

Sunday 11/19/2017 17:00

Sono Centre (Brno)

(The bad plus)

Monday 11/20/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Adela Banášová a Richard Müller - Ona a on tour)

Tuesday 11/21/2017 18:00

Squash Radost (Brno)

(Kabát Turné 2017)

Tuesday 11/21/2017 19:00

Kajot Arena (Brno)

(Folk Team)

Wednesday 11/22/2017 18:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Clarinet Factory - Jazz & World Music)

(Clarinet Factory - Jazz & World Music)

Wednesday 11/22/2017 18:30

Meeting house (Brno)

(Michal Hrůza & Kapela Hrůzy)

Wednesday 11/22/2017 19:00

Squash Radost (Brno)

(Opuštěné ostrovy - Filharmonie Doma II)

(Opuštěné ostrovy - Filharmonie Doma II)

Thursday 11/22/2017  - Friday 11/23/2017

Meeting house (Brno)

(Brno Čokofest 2017)

Friday 11/23/2017  - Sunday 11/25/2017

(Brno)

(Apokalypsa 18 Years Anniversary)

(Apokalypsa 18 Years Anniversary)

Friday 11/23/2017

Laser Show Hall (Brno)

(Amco show Brno)

Saturday 11/25/2017 16:00

Joy (Brno)

(AK X Tour - Deset let tvrdě)

Saturday 11/25/2017 19:00

Fléda (Brno)

(Víkendové labodílny: Mechanická ZOO)

(Víkendové labodílny: Mechanická ZOO)

Saturday 10/6/2017
Saturday 10/13/2017
Sunday 10/14/2017
Saturday 10/20/2017
Sunday 10/21/2017
Saturday 10/27/2017
Sunday 10/28/2017
Saturday 11/3/2017
Sunday 11/4/2017
Saturday 11/10/2017
Sunday 11/11/2017
Saturday 11/17/2017
Sunday 11/18/2017
Saturday 11/24/2017
Sunday 11/25/2017

VIDA! Science Centre - Science amusement park (Brno)

(Miroslav Donutil - Na kus řeči)

Monday 11/27/2017 18:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Kreyson - Best of Kreyson tour 2017)

Tuesday 11/28/2017 19:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Genesis classic performed by Ray Wilson)

Tuesday 11/28/2017 19:30

Laser Show Hall (Brno)

(Rybičky 48/tour 115 let/speciální host: Zoči Voči (SVK))

(Rybičky 48/tour 115 let/speciální host: Zoči Voči (SVK))

Friday 12/1/2017 19:00

Joy (Brno)

(Popelka - muzikál na ledě)

Saturday 11/28/2015 13:00
Saturday 11/28/2015 17:00
Saturday 12/2/2017 13:00
Saturday 12/2/2017 17:00

Kajot Arena (Brno)

(Visací zámek - Výroční koncert 35 let VZ, Host: Záviš)

Saturday 12/2/2017 18:30

Fléda (Brno)

(Bedřich Smetana - Má vlast)

Sunday 12/3/2017 18:00

Meeting house (Brno)

(Hradišťan - Adventní setkání)

Monday 12/4/2017 18:30

Semilasso Cultural House (Brno)

(Jelen - vánoční koncert 2017)

Monday 12/4/2017 19:00

Sono Centre (Brno)

(Hana Zagorová (Petr Rezek, Boom!Band Jiřího Dvořáka))

(Hana Zagorová (Petr Rezek, Boom!Band Jiřího Dvořáka))

Tuesday 12/5/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Lenny)

(Lenny)

Wednesday 12/6/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Aerea Ensemble a Jaroslav Rouček)

Wednesday 12/6/2017 18:30

Convent of Merciful Brothers (Brno)

(Magdalena Kožená - Benefiční galakoncert)

Thursday 12/7/2017 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(Michal Pavlíček - Host: Roman Dragoun)

Thursday 12/7/2017 18:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Piaf ! The Show)

(Piaf ! The Show)

Thursday 12/7/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Miro Žbirka - Vánoční Symphonic tour 2017)

Saturday 12/9/2017 18:00

Kajot Arena (Brno)

(Čechomor Kooperativa tour 2017)

Saturday 12/9/2017 19:00

Joy (Brno)

(Jakub Smolík)

(Jakub Smolík)

Tuesday 12/12/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Barokně-klasicistní advent - předvánoční koncert)

(Barokně-klasicistní advent - předvánoční koncert)

Wednesday 12/13/2017 18:30

Meeting house (Brno)

(Vánoční koncert - Musica Armonia)

Thursday 12/13/2017

Bystrc Social Centre (Brno)

(Lucie Bílá - Bílé vánoce 2017)

(Lucie Bílá - Bílé vánoce 2017)

Thursday 12/14/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Adventní Gospely 2017 Donnell Elly & United Voices (USA))

Saturday 12/16/2017 18:30

Semilasso Cultural House (Brno)

(Velvet Underground Revival band Praha)

Saturday 12/16/2017 19:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Michal je kvítko)

Sunday 12/17/2017 9:00

Cultural House Rubin (Brno)

(Monika Absolonová - Tour Až do nebes 2017)

Wednesday 12/20/2017 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(Adventní gospely 2017 Stella Jones & The Christmas Singers)

(Adventní gospely 2017 Stella Jones & The Christmas Singers)

Thursday 12/21/2017 18:30

Sono Centre (Brno)

(Laďa Kerndl - Vánoční koncert)

Thursday 12/21/2017 18:30

Semilasso Cultural House (Brno)

(Schütz: Příběh o Kristu)

Friday 12/22/2017 18:30

Meeting house (Brno)

(Štěpánský pochod za jesličkami do Vranova)

Tuesday 12/26/2017 8:00

Brno

(Karkulka a červený balónek)

Thursday 12/31/2015 18:00
Saturday 12/31/2016 18:00
Saturday 12/30/2017 11:00

House At Red Ox - gallery (Brno)

(Děti Ráje)

Saturday 12/9/2017 13:00
Saturday 12/9/2017 18:00
Sunday 12/10/2017 13:00
Saturday 12/16/2017 13:00
Saturday 12/16/2017 18:00
Sunday 12/17/2017 13:00
Wednesday 12/27/2017 17:00
Thursday 12/28/2017 17:00
Friday 12/29/2017 17:00
Saturday 12/30/2017 13:00
Saturday 12/30/2017 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(Novoroční výstup na Babí lom - Novoroční čtyřlístek 2018)

Monday 12/31/2017

Brno

(Pozdrav z Vídně do světa - novoroční koncert)

(Pozdrav z Vídně do světa - novoroční koncert)

Monday 1/1/2018 15:00
Monday 1/1/2018 19:00

Stadion Kounicova (Brno)

(Klid před bouří - Filharmonie na stadioně)

(Klid před bouří - Filharmonie na stadioně)

Thursday 1/11/2018 18:00

Meeting house (Brno)

(Cesty za sluncem)

Sunday 1/13/2018

Brno

(The World Famous Glenn Miller Orchestra)

Tuesday 1/16/2018 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(Nitai Hershkovits - Jazz & World Music)

(Nitai Hershkovits - Jazz & World Music)

Wednesday 1/17/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Hudba v myšlenkách Masarykových)

Thursday 1/17/2018

Bystrc Social Centre (Brno)

(Stará hudba 20. století - Filharmonie doma II)

(Stará hudba 20. století - Filharmonie doma II)

Thursday 1/18/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Mozartův efekt - koncert (nejen) pro nastávající rodiče)

(Mozartův efekt - koncert (nejen) pro nastávající rodiče)

Saturday 1/20/2018 16:00

Meeting house (Brno)

(Persistence Tour 2018)

(Persistence Tour 2018)

Wednesday 1/24/2018 16:30

Sono Centre (Brno)

(Duo Jamaha)

Thursday 10/1/2015 16:00
Tuesday 1/26/2016 17:00
Tuesday 1/24/2017 17:00
Wednesday 1/24/2018 17:00

Semilasso Cultural House (Brno)

(Molieri, Czech Ensemble Baroque a Adam Plachetka)

Thursday 2/1/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Národní balet Gruzie Sukhishvili)

Friday 2/2/2018 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(Drumfestival Brno)

Saturday 2/3/2018 14:00

Laser Show Hall (Brno)

(Labutí Jezero - Klasika a Led)

Saturday 2/10/2018 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(Cesty za sluncem)

Sunday 2/10/2018

Brno

(Sibiřský Paganini - Tančící housle)

Thursday 2/14/2018

Bystrc Social Centre (Brno)

(Mandrage - tour 2018)

(Mandrage - tour 2018)

Thursday 2/15/2018 18:30 - 2/15/2018

Sono Centre (Brno)

(Ay, santa Maria)

Wednesday 2/21/2018 18:30

(Brno)

(Thomas Anders and ModernTalking band)

Wednesday 2/21/2018 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Černohorské šlápoty)

Friday 2/23/2018 19:00 - Saturday 2/24/2018 20:00

Palackého náměstí (Brno)

(The Animals and Friends (UK))

(The Animals and Friends (UK))

Saturday 2/24/2018 18:30

Sono Centre (Brno)

(Uri Caine & Dave Douglas - Jazz & World Music)

(Uri Caine & Dave Douglas - Jazz & World Music)

Tuesday 2/27/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Slza halové turné 2018 (k druhému albu))

Wednesday 2/28/2018 18:00

(Brno)

(Lidové písně - Filharmonie doma II)

(Lidové písně - Filharmonie doma II)

Thursday 3/1/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Cestovatelské scuk)

Saturday 3/2/2018

Brno

(Julia Fischer a Julianna Avdějeva - komorní koncert)

(Julia Fischer a Julianna Avdějeva - komorní koncert)

Tuesday 3/6/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Slavné melodie a operní árie)

Thursday 3/14/2018

Bystrc Social Centre (Brno)

(Sólista sezony potřetí - Filharmonie doma II)

(Sólista sezony potřetí - Filharmonie doma II)

Thursday 3/15/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Kevin Hays & Lionel Loueke - Jazz & World Music)

(Kevin Hays & Lionel Loueke - Jazz & World Music)

Monday 3/19/2018 18:30

Meeting house (Brno)

(Helena a hosté 2018)

Thursday 3/22/2018 18:00

Laser Show Hall (Brno)

(90s Time Travel Rave)

Saturday 3/24/2018 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Na hoře Olivetské - zahajovací koncert Velikonočního festivalu duchovní hudby)

(Na hoře Olivetské - zahajovací koncert Velikonočního festivalu duchovní hudby)

Sunday 3/25/2018 18:00

(Brno)

(Creedence Clearwater Revived (UK))

(Creedence Clearwater Revived (UK))

Friday 3/30/2018 17:30

Sono Centre (Brno)

(Bach: Janovy Pašije)

Friday 3/30/2018 17:30

(Brno)

(Pochod Medláneckých ježibab 2018)

Saturday 4/7/2018 4:30 - 4/7/2018

Brno

(Německé requiem - Filharmonie na stadioně)

(Německé requiem - Filharmonie na stadioně)

Thursday 4/12/2018 17:00

Meeting house (Brno)

(Lesnickým Slavínem)

Saturday 4/14/2018 4:00 - 4/14/2018

Brno

(Vivat Glenn Miller!)

Saturday 4/14/2018 16:30

Cultural House Rubin (Brno)

(Cesty za sluncem)

Sunday 4/14/2018

Brno

(Šansoniérka Radka Fišarová - Madamme de Paris)

Thursday 4/18/2018

Bystrc Social Centre (Brno)

(Cestami hrázného Františka Šikuly)

Saturday 4/21/2018 8:00

Brno

(Vycházka ke Dni Země)

Saturday 4/21/2018 8:00

Brno

(Veřejný turistický závod - krajský pohár a mistrovství JM kraje)

Sunday 4/22/2018 7:00

Brno

(Flamenco: Pérez & Segura & Pérez - Jazz & World Music)

(Flamenco: Pérez & Segura & Pérez - Jazz & World Music)

Monday 4/23/2018 17:30

Meeting house (Brno)

(Touha po domově -  Filharmonie na stadioně)

(Touha po domově - Filharmonie na stadioně)

Thursday 4/26/2018 17:00

Meeting house (Brno)

(Bach: Mše h moll)

Thursday 4/26/2018 17:30

(Brno)

(Supertramp Classics)

(Supertramp Classics)

Friday 4/27/2018 17:30

Sono Centre (Brno)

(Putování hornickým krajem)

Tuesday 5/8/2018 5:30 - 5/8/2018

Brno

(Na hrudi obra obláček malý... - Filharmonie na stadioně)

(Na hrudi obra obláček malý... - Filharmonie na stadioně)

Thursday 5/10/2018 17:00

Meeting house (Brno)

(Shrek)

Saturday 5/12/2018 12:00

Kajot Arena (Brno)

(Duch)

Thursday 5/17/2018 17:30

Kajot Arena (Brno)

(Oblastní setkání VHT na Babách 2018)

Friday 5/17/2018  - Sunday 5/19/2018

Brno

(Králova řeč)

(Králova řeč)

Tuesday 11/4/2014 18:00
Monday 12/28/2015 18:00
Saturday 4/9/2016 17:00
Wednesday 5/4/2016 17:00
Monday 5/23/2016 15:00
Friday 6/3/2016 17:00
Sunday 9/18/2016 17:00
Monday 3/20/2017 18:00
Wednesday 4/26/2017 17:00
Wednesday 5/31/2017 17:00
Monday 6/12/2017 17:00
Wednesday 9/6/2017 17:00
Thursday 11/16/2017 18:00
Wednesday 12/13/2017 18:00
Saturday 2/24/2018 18:00
Friday 3/16/2018 18:00
Sunday 5/20/2018 17:00

The National Theatre in Brno - Mahen Theatre (Brno)

(Mozart: Slavnostní nešpory)

Thursday 5/24/2018 17:30

Meeting house (Brno)

(Krajem Pohádky máje)

Saturday 6/2/2018 4:00 - 6/2/2018

Brno

(Kolem Svratky - Toulavý kočárek)

Saturday 9/22/2018 8:00 - 9/22/2018

Brno

(Noční výsadek v Medlánkách)

Friday 10/5/2018 16:00

Brno

(Veřejný turistický závod - krajský pohár KČT-JMO 2019)

Sunday 10/7/2018 7:30

Brno

(Cesty za sluncem)

Sunday 10/13/2018

Brno

(Daniel Landa 50)

Saturday 10/27/2018 18:00

Kajot Arena (Brno)

(Cesty za sluncem)

Sunday 11/3/2018

Brno

(Cesty za sluncem)

Sunday 12/1/2018

Brno

Searched records: 225

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 1129 times